Ansatte

  • Ansatt Siri Bergan van Baal - Bedriftshelsen

    Siri Bergan van Baal

    Bedriftsfysioterapeut

    Mail: siri@bedriftshelsen.no
    Mobiltelefon: +47 47 92 87 20

  • Ansatt Kari Merete Dalen : Bedriftshelsen

    Kari Merete Dalen

    Bedriftslege

    Mail: kari.merete.dalen @bedriftshelsen.no
    Mobiltelefon: +47 33 13 75 00

  • Ansatt Are Sollid : Bedriftshelsen

    Are Røste Sollid

    Bedriftsnavigator

    Mail: are.sollid@bedriftshelsen.no
    Mobiltelefon: +47 47 92 87 37

  • Marit Amsrud Aske : Bedriftshelsen

    Marit Amsrud Aske

    Bedriftssykepleier

    Mail: marit.aske@bedriftshelsen.no
    Mobiltelefon: +47 95 16 57 43

  • Henning Hegdal

    Henning Hegdal

    Daglig leder

    Mail: henning@bedriftshelsen.no
    Mobiltelefon: +47 93 40 85 01

  • Dag Aamodt

    Dag Aamodt

    Bedriftsnavigator

    Mail: dag@bedriftshelsen.no
    Mobiltelefon: +47 45 27 29 43

  • Inge Holen

    Inge Holen

    Avd.leder / Bedriftsnavigator

    Mail: inge@bedriftshelsen.no
    Mobiltelefon: +47 99 10 86 64

  • Ulf Skogen

    Ulf Skogen

    Yrkeshygieniker

    Mail: ulf@bedriftshelsen.no
    Mobiltelefon: +47 95 16 57 40

  • Gro Aase Kittilsen

    Gro Aase Kittilsen

    HMS-konsulent

    Mail: gro@bedriftshelsen.no
    Mobiltelefon: +47 47 92 87 39

  • Susanne Hafredal Sørheim

    Susanne Hafredal Sørheim

    Avd.leder/Sykepleier

    Mail: susanne@bedriftshelsen.no
    Mobiltelefon: +47 97 62 24 49

  • Katrine Grefstad Helgen

    Katrine Grefstad Helgen

    HMS-konsulent

    Mail: katrine@bedriftshelsen.no
    Mobiltelefon: +47 47 92 87 24

  • Heidi E. Mørch Tvedt

    Heidi Elisabeth Mørch

    Bedriftssykepleier

    Mail: heidi@bedriftshelsen.no
    Mobiltelefon: +47 47 92 87 23

  • Bente Kirkerød

    Bente Flatås Kirkerød

    Bedriftssykepleier

    Mail: bente@bedriftshelsen.no
    Mobiltelefon: +47 47 92 87 22

  • Christine Lindseth

    Bedriftssykepleier

    Mail: christine@bedriftshelsen.no
    Mobiltelefon: +47 47 92 87 21

  • Håkon Ebbing

    Håkon Ebbing

    Bedriftslege

    Mail: hakon@bedriftshelsen.no
    Mobiltelefon: +47 33 13 75 00

  • Lene Lindflaten

    Lene Lindflaten

    Avd.leder/Sykepleier

    Mail: lenel@bedriftshelsen.no
    Mobiltelefon: +47 91 37 22 46

  • Per Inge Bolstad

    Per Inge Bolstad

    Psykolog

    Mail: firmapost@bedriftshelsen.no
    Mobiltelefon: +47 33 13 75 00

  • Lene Hogner Bærø

    Lene Hogner Bærø

    Bedriftslege

    Mail: lene@bedriftshelsen.no
    Mobiltelefon: +47 33 13 75 00

  • Marianne Lie Øie

    Marianne Lie Øie

    Bedriftssykepleier

    Mail: marianne@bedriftshelsen.no
    Mobiltelefon: +47 47 92 87 28

  • Lene Skoglund : Bedriftshelsen

    Lene Skoglund Eid

    Bedriftssykepleier

    Mail: lene.skoglund@bedriftshelsen.no
    Mobiltelefon: +47 47 92 87 29

  • Chris Røhn Amundsen

    Chris Røhn Amundsen

    Avd.leder/Rådgiver

    Mail: chris@bedriftshelsen.no
    Mobiltelefon: +47 41 60 18 51

  • Lizzy-May Moen

    Lizzy-May Moen

    Helsesekretær

    Mail: lizzy-may@bedriftshelsen.no
    Mobiltelefon: +47 47 92 87 25

  • Maren Søndergaard

    Maren Søndergaard

    Bedriftslege

    Mail: maren@bedriftshelsen.no
    Mobiltelefon: +47 33 13 75 00

  • Astrid Sønstevold

    Astrid Sønstevold

    Bedriftsfysioterapeut

    Mail: astrid@bedriftshelsen.no
    Mobiltelefon: +47 46 62 88 22

  • Sissel Bentsen

    Sissel Bentsen

    HMS-konsulent

    Mail: sissel@bedriftshelsen.no
    Mobiltelefon: +47 47 92 87 34

  • Inger M Teien

    Inger M Teien

    Administrasjon

    Mail: firmapost@bedriftshelsen.no
    Mobiltelefon: +47 33 13 75 00

  • Marit Sande : Bedriftshelsen

    Marit Sande

    Bedriftssykepleier

    Mail:  marit.sande

    @bedriftshelsen.no  
    Mobiltelefon: +47 96 09 77 30

  • Erna Synnøve Gjersund : Bedriftshelsen

    Erna Synnøve Gjersund

    Kontormedarbeider

    Mail:  ernas.gjersund

    @bedriftshelsen.no  
    Mobiltelefon: +47 96 09 77 31

  • Trude Laurak Moen : Bedriftshelsen

    Trude Lauvrak Moen

    Bedriftssykepleier

    Mail:  trudel.moen

    @bedriftshelsen.no  
    Mobiltelefon: +47 96 09 77 28

  • Randi Fjeldly : Bedriftshelsen

    Randi Fjeldly

    Bedriftssykepleier

    Mail:  randi.fjeldly

    @bedriftshelsen.no  
    Mobiltelefon: +47 96 09 77 27

  • Astrid Brockhus : Bedriftshelsen

    Astrid Brockhus

    Avd. leder/

    Bedriftsfysioterapeut

    Mail:  astrid.brockhus

    @bedriftshelsen.no  
    Mobiltelefon: +47 96 09 77 26

  • Hein Dag Torgersen : Bedriftshelsen

    Hein Dag Torgersen

    Bedriftsfysioterapeut

    Mail: heindag.torgersen

    @bedriftshelsen.no 
    Mobiltelefon: +47 47 92 87 27

  • Reidun Aasrum : Bedriftshelsen

    Reidun Aasrum

    Kontormedarbeider

    Mail: reidun.aasrum

    @bedriftshelsen.no 
    Mobiltelefon: +47 47 92 87 31

  • Anne Langeid Thorp : Bedriftshelsen

    Anne Langeid Thorp

    Bedriftssykepleier

    Mail: anne.thorp

    @bedriftshelsen.no 
    Mobiltelefon: +47 47 92 87 33

  • Trude Eikenes : Bedriftshelsen

    Trude Eikenes

    Avd.leder/Yrkeshygieniker

    Mail: trude.eikenes@bedriftshelsen.no 
    Mobiltelefon: +47 47 92 87 32