Helsepersonell

Bedriftssykepleiere

25. mai 2022

Ragnhild Ernstsen

Ragnhild Ernstsen Bedriftssykepleier Mail: ragnhild.ernstsen@bedriftshelsen.noMobiltelefon: +47 96 00 96 15

2. mars 2022

Helene Trommestad

Helene Trommestad Bedriftssykepleier Mail: helene.trommestad@bedriftshelsen.noMobiltelefon: +47 95 16 57 43

4. februar 2020

Marte Horntvedt

Marte Horntvedt Bedriftssykepleier Mail: marte.horntvedt@ bedriftshelsen.noMobiltelefon: +47 96 00 96 17

1. november 2015

Siri Bergan van Baal

Siri Bergan van Baal Bedriftsfysioterapeut Mail: siri@bedriftshelsen.no Mobiltelefon: +47 47 92 87 20

12. november 2012

Elisabeth Eskedal

Elisabeth Eskedal Bedriftssykepleier/ rådgiver Mail: elisabeth.eskedal@ bedriftshelsen.noMobiltelefon: +47 96 00 96 13

24. september 2012

Gro Aase Kittilsen

Gro Aase Kittilsen HMS-konsulent Mail: gro@bedriftshelsen.no Mobiltelefon: +47 47 92 87 39

Marianne Lie Øie

Marianne Lie Øie Bedriftssykepleier Mail: marianne@bedriftshelsen.no Mobiltelefon: +47 47 92 87 28

Lizzy-May Moen

Lizzy-May Moen Helsesekretær Mail: lizzy-may@bedriftshelsen.no Mobiltelefon: +47 47 92 87 25

30. august 2012

Astrid Sønstevold

Astrid Sønstevold Bedriftsfysioterapeut Mail: astrid@bedriftshelsen.no Mobiltelefon: +47 46 62 88 22

Sissel Bentsen

Sissel Bentsen HMS-konsulent Mail: sissel@bedriftshelsen.no Mobiltelefon: +47 47 92 87 34