vibeke

4. februar 2020

Louis Torbjørn Voisin

Louis Torbjørn Voisin Bedriftslege Mail: louis.voisin@ bedriftshelsen.noMobiltelefon: +47 96 00 96 18

Karina Aas

Karina Aas Kontormedarbeider Mail: karina.aas@bedriftshelsen.noMobiltelefon: +47 96 00 96 20

Marte Horntvedt

Marte Horntvedt Bedriftssykepleier Mail: marte.horntvedt@ bedriftshelsen.noMobiltelefon: +47 96 00 96 17

Bedriftshelsen
16. desember 2019

HMS-kurs vår 2023

Vi arrangerer 40-timers HMS-kurs for verneombud og AMU-medlemmer/HMS-kurs for ledere, både i Larvik og i Bø i Telemark våren 2023.

1. november 2015

Siri Bergan van Baal

Siri Bergan van Baal Bedriftsfysioterapeut Mail: siri@bedriftshelsen.no Mobiltelefon: +47 47 92 87 20

30. august 2013

Henning Hegdal

Henning Hegdal Daglig leder Mail: henning@bedriftshelsen.no Mobiltelefon: +47 93 40 85 01

12. november 2012

Elisabeth Eskedal

Elisabeth Eskedal Bedriftssykepleier/ rådgiver Mail: elisabeth.eskedal@ bedriftshelsen.noMobiltelefon: +47 96 00 96 13

24. september 2012

Inge Holen

Inge Holen Avd.leder / Bedriftsnavigator Mail: inge@bedriftshelsen.no Mobiltelefon: +47 99 10 86 64

Ulf Skogen

Ulf Skogen Yrkeshygieniker Mail: ulf@bedriftshelsen.no Mobiltelefon: +47 95 16 57 40

Gro Aase Kittilsen

Gro Aase Kittilsen HMS-konsulent Mail: gro@bedriftshelsen.no Mobiltelefon: +47 47 92 87 39