Ansatte

Ansatte-portfolio

25. mai 2022

Ragnhild Ernstsen

Ragnhild Ernstsen Bedriftssykepleier Mail: ragnhild.ernstsen@bedriftshelsen.noMobiltelefon: +47 96 00 96 15

2. mars 2022

Helene Trommestad

Helene Trommestad Bedriftssykepleier Mail: helene.trommestad@bedriftshelsen.noMobiltelefon: +47 95 16 57 43

Ulrik Hegdal

Ulrik Hegdal Verneingeniør/HMS konsulent Mail: ulrik.hegdal@bedriftshelsen.noMobiltelefon: +47 96 00 96 19

Susanne Hafredal Sørheim

Susanne Hafredal Sørheim Bedriftsnavigator Mail: susanne.sorheim@bedriftshelsen.noMobiltelefon: +47 96 00 17 13

4. februar 2020

Louis Torbjørn Voisin

Louis Torbjørn Voisin Bedriftslege Mail: louis.voisin@ bedriftshelsen.noMobiltelefon: +47 96 00 96 18

Karina Aas

Karina Aas Kontormedarbeider Mail: karina.aas@bedriftshelsen.noMobiltelefon: +47 96 00 96 20

Marte Horntvedt

Marte Horntvedt Bedriftssykepleier Mail: marte.horntvedt@ bedriftshelsen.noMobiltelefon: +47 96 00 96 17

1. november 2015

Siri Bergan van Baal

Siri Bergan van Baal Bedriftsfysioterapeut Mail: siri@bedriftshelsen.no Mobiltelefon: +47 47 92 87 20

30. august 2013

Henning Hegdal

Henning Hegdal Daglig leder Mail: henning@bedriftshelsen.no Mobiltelefon: +47 93 40 85 01

12. november 2012

Elisabeth Eskedal

Elisabeth Eskedal Bedriftssykepleier/ rådgiver Mail: elisabeth.eskedal@ bedriftshelsen.noMobiltelefon: +47 96 00 96 13